Autorski system STAR B2B

Gotowy system "w chmurze" do obsługi sprzedaży do autoryzowanych odbiorców biznesowych przez internet. STAR B2B posiada możliwość pełnej integracji z programem magazynowo – księgowym lub dowolnym systemem ERP, dając w efekcie przyjazne i proste w obsłudze narzędzie do zarządzania procesem sprzedaży.

Zalety systemu STAR B2B to m. in.:

  • abonamentowy system sprzedaży,
  • niskie koszty miesięcznych opłat,
  • najnowsze technologie (cloud computing, SaaS),
  • wysoka skalowalność i wydajność,
  • bezpieczeństwo systemu i danych,

Szczegóły na www.starb2b.pl

Oferta dla E-sklepów

B2B Online oferuje integracje katalogów dostawców dla sklepów internetowych – pobieranie cenników i katalogów od hurtowni. Jedno połączenie do B2B Online zapewni Twojemu e-sklepowi setki tysięcy produktów gotowych do sprzedaży wysyłkowej. 

Szczegóły

Portal PLANET B2B

Wielobranżowa, internetowa platforma sprzedaży i zakupów hurtowych. Powstała w odpowiedzi na rosnące potrzeby uczestników rynku hurtowego. PLANET B2B to szybka i łatwa sprzedaż - wygodne i bezpieczne zakupy.

PLANET B2B to najprościej mówiąc dostawcy i odbiorcy hurtowi zebrani w jednym miejscu - producenci, dostawcy, dystrybutorzy z jednej strony - resellerzy, sklepy internetowe, sklepy detaliczne z drugiej.

Handel hurtowy na platformie może przybrać dwie formy:

  • Pierwsza polega na prezentacji swojej oferty w oparciu o system zamknięty, czyli taki, który dostępny jest tylko dla zarejestrowanych podmiotów gospodarczych. Dane zatem nie są upubliczniane przypadkowym internautom. Ponadto, platforma B2B Online wyposażona jest w mechanizmy zapewniające każdemu dostawcy możliwość „autoryzacji odbiorców”, dzięki czemu mogą udostępniać swój katalog produktów tylko wybranym odbiorcom. 
  • Druga oparta jest o system otwarty, w którym każdy zarejestrowany sprzedawca hurtowy wystawia swoją ofertę publicznie. Dzięki temu jego produkty widoczne są w globalnym katalogu produktów PLANET B2B i dostępne dla szerokiego grona odbiorców hurtowych. 

Inne atuty wyróżniające B2B Online to łatwa aktualizacja wystawionych produktów gwarantująca bieżące, rzeczywiste dane o dostępności towaru w magazynie czy brak prowizji za przeprowadzane na platformie transakcje.

Szczegóły na www.planetb2b.pl